Vacature Ledenadministratie

14 april 2021


 Zoals u allen weet heeft onze club een ledenadministratie veel werk verzet voor onze vereniging. In de afgelopen jaren hebben we ons gelukkig geprezen dat Liesbeth (Breeman) en Marloes (de Kreij) deze taak in nauwe samenwerking hebben vervuld.   

Recent hebben de dames echter aangegeven dat zij ook andere leden de kans willen geven deze taak te vervullen. Dit is dus een kans die niet elke dag voorbij komt dus grijp uw kans als lid van de vereniging en meldt u snel aan als potentiële kandidaat.

U kan zich melden bij onze penningmeester André van der Weide via [email protected] of via onze secretaris René Kist [email protected] Indien u meer wil weten over de inhoud van de functie en de hoeveelheid tijd die u hiervoor moet inruimen kan u zich wenden tot [email protected]

De meiden zullen u hier zeker een reeel beeld van kunnen geven. We kijken uit naar uw aanmeldingen, het is nl zeer belangrijk dat deze (aankomende) vacature zsm wordt ingevuld. 

Nieuwscategorieën