Vrijwilligersavond

08 oktober 2019


Beste vrijwilligers,  

Op 9 november stond de vrijwilligersavond gepland. De belangrijkste groep mensen binnen onze vereniging. De groep mensen die er mede voor zorgt dat we allemaal elke week weer heerlijk kunnen tennissen. De afgelopen periode is nagedacht hoe deze avond passend ingevuld kan worden.   

Als club wil je graag wat terugdoen naar je vrijwilligers maar ook naar de sponsoren waar dat mogelijk is. Zoals jullie allen weten heeft brasserie Abel in 2018 veel pech gehad en is volledig afgebrand. Ondanks deze tegenslag heeft onze sponsorcommissie ook in 2019 Remco en Sigrid Abel weer bereid gevonden om ons mooie Open Toernooi te sponsoren, iets wat we als vereniging natuurlijk enorm waarderen.

Inmiddels zijn de plannen gereed voor een nieuw restaurant dat in het voorjaar van 2020 verwezenlijkt zal moeten zijn. Het lijkt ons daarom een mooi idee om onze bedankavond te verplaatsen naar maart 2020, en onze vrijwilligers juist daar te bedanken: de nieuwe Abel!      

Voor de vrijwilligers: alvast 21 maart 2020 blokkeren in uw agenda. We zullen u tijdig een uitnodiging sturen.   

Bestuur LTC Rhoon

Nieuwscategorieën