Laatste oproep: Plan je bardienst in voor 1 maart 2026

Gisteren - 21:54


Dit bericht is voor alle leden, ook voor degenen die hun bardienst al hebben ingepland of zelfs al hebben gedraaid. Dank daarvoor, jullie inzet wordt enorm gewaardeerd.

Leden zonder bardienstplicht kunnen deze mail als niet verzonden beschouwen.

 

Zoals eerder gecommuniceerd moeten alle bardiensten vóór 1 maart ingepland zijn. Daarna worden de passen geblokkeerd, zoals in de laatste ALV is besloten. Zonder geldige pas kan er niet meer van de banen gebruik worden gemaakt, ook niet in de vorm van een competitie.

We willen iedereen met bardienstplicht vriendelijk maar dringend verzoeken om dit voor 1 maart te regelen. Niet inplannen zorgt voor veel extra werk voor onze vrijwilligers en leidt tot blokkade van de KNLTB‑pas. Door een dienst te draaien verdien je bovendien je eigen €75 terug én help je mee om de bar draaiende te houden.

 

Kun je of wil je geen bardienst doen?  Regel dan zelf een invaller. Vrijwilligers staan op de website, je vindt ze hier . Wel even inloggen om de lijst te kunnen zien. Diensten die verder dan 30 dagen in de toekomst liggen, kun je zelf nog aanpassen voor een andere vrije dienst wanneer nodig. Plan in ieder geval wat in, mocht je toch niet kunnen dan kan je nog een andere datum kiezen. Lukt het niet of heb je vragen, stuur dan gerust een mail naar [email protected].

 

Help ons om blokkades te voorkomen en plan je bardienst voor 1 maart in.

Bedankt voor jullie medewerking en betrokkenheid bij de vereniging.

 

Met sportieve groet,

Kantinecommissie & Bestuur LTC Rhoon

Nieuwscategorieën